DamarJawor.pl - Materiały budowlane

Koszyk (0)

Brak produktów

Łącznie do zapłaty: 0,00 zł

GRUNTOP AMP

Preparat Gruntujący GRUNTOP AMP przeznaczony jest (jako integral- ny element zestawu ociepleń) do gruntowania podłoża pod wyprawy tynkarskie w systemie ociepleń INTER GRĄD Ciepły DOM.

cena brutto: 49,84 zł

49,84 zł za opak.


Opis produktu

ZASTOSOWANIE

Preparat Gruntujący GRUNTOP AMP przeznaczony jest (jako integral- ny element zestawu ociepleń) do gruntowania podłoża pod wyprawy tynkarskie w systemie ociepleń INTER GRĄD Ciepły DOM. Ponadto może być stosowany do przygotowania innych podłoży, takich jak płyty gipsowo-kartonowe, płyty wiórowe, tynki cementowo- wapienne i wszelkie stabilne podłoża betonowe przed położeniem: szlachetnych tynków mineralnych, mineralno-polimerowych, akrylowych lub żywicznych oraz tradycyjnych zapraw tynkarskich.

WŁAŚCIWOŚCI

Preparat jest gotową do użycia kompozycją akrylowo-mineralną na bazie wodnej w postaci gęstej jednorodnej cieczy z drobnoziar- nistym wypełniaczem koloru białego. Zapobiega powstawaniu plam i wykwitów na powierzchniach cienkowarstwowych wypraw tyn- karskich uniemożliwiając przedostawanie się składników z podłoża do warstwy wyprawy. Zwiększa przyczepność wypraw tynkarskich do podłoża, ogranicza i wyrównuje chłonność podłoży.

DANE TECHNICZNE

dane_techniczne

Drew Holtz - Nowe modele

Filtr producentów

Wybierz producenta, aby wysortować produkty z jego oferty…

Copyright © 2012 - 2015 Damar Sp. z o.o.
Projekt i realizacja: Bweb Group - Tworzenie stron internetowych